hakkımızda

MİSYON & VİZYONUMUZ

Kurucumuz Zeynep İvme Demirci, 1992 yılından bugüne elde ettiği tüm tecrübe ve donanımını Kali Zoi Turizm’de iş ortaklarımıza aktarmaya devam etmektedir.

Hizmet sunma anlayışında üstün teknoloji, memnuniyet, yüksek hizmet kalitesi gibi vazgeçilemez kriterleri benimseyen KALİ ZOİ Turizm, bunun yanı sıra cazip fiyat ve koşulları ile üstün hizmete erişimi kolaylaştırmaktadır.

“We Travel Together Since 1992” sloganı ile hizmet vermeye başlayan KALİ ZOİ Turizm için öncelik; memnuniyet ve mutlu müşteridir.

Müşterilerine sadece hizmet sunma değil, hizmetlerin yanı sıra değer yaratma esasını benimseyen firmamız dinamik ekibi ile her zaman çözümcü bir anlayış sunmaktadır.

KALİ ZOİ turizm çatısı altında sunduğumuz hizmetlerimizde önceliklerimizden birisi de müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktır.

Operasyonların ilk aşamasından tamamlanmasına kadarki süreç içerisinde her adımı detaylı bir şekilde planlayarak sorunsuz bir hizmet anlayışı ile KALİ ZOİ iş ortaklığını daha da keyifli hale getiriyoruz.

EKİBİMİZ

Zeynep İvme DEMİRCİ

Genel Müdür

zeynep.ivme@zoitour.com

Yakup ŞAHİN

Muhasebe Müdürü

yakup.sahin@zoitour.com

GÖKSEL GÖKSU

Bilet Satış Sorumlusu

goksel.goksu@zoitour.com

MACİDE BULUT

Kurumsal Satış Müdürü

macide.bulut@zoitour.com

Yeşim Temiroğlu

Kurumsal Satış Sorumlusu

yesim.temiroglu@zoitour.com

Tuba Mahmutoğlu

Bilet Satış Sorumlusu

tuba.mahmutoglu@zoitour.com

Tarçın

Güvenlik Şefi

BADEM

Yardımcı Güvenlik

YETKİ BELGELERİMİZ

KaliZoi Tour Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne 02.10.2019 tarih 11911 belge numarasıyla kayıtlıdır.
IATA Belge No: 88224566

KaliZoi markası, T.C. Türk Patent ve Marka Kurumuna 2019 100045 belge numarasıyla 14.10.2020 tarihinde 10 yıl süreyle kaydedilmiştir.

 

Şirketinizin İhtiyaçlarına Özel
Kurumsal Çözümler İçin

Sosyal Medyada KaliZoi