BUTİK TURLARIMIZ

KaliZoi Butik Turları ister yurt içi, ister yurt dışı grup seyahatlerinizde, ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize özel olarak tasarlanmaktadır. 

Acentamız bünyesindeki deneyimli elemanlarımızın titiz çalışmalarıyla tasarlanan KaliZoi Butik Turları

ana başlıklarında hazırlanmaktadır.

  • IATA üyesi olan KaliZoi Tour, tüm dünyaya uçak bileti kesmektedir. Seçilen seyahat programı için en uygun uçak bileti, koltuk sınıfı, bağlantı, aktarma vb işlemler acentamız bilet departmanı tarafından titizlikle yürütülmektedir.
  • Otel seçimi, seyahatin temasına uygun, seyahat edilen bölgenin özelliklerini taşıyan, resmi kurumlarca onaylanmış otellerdir. Aksi talep edilmediği durumda oteller, şehir merkezine maksimum 2 km yarıçap içinde yer alacak şekilde seçilmektedir. Otel kategorisi, müşteri arzusuna göre belirlenmektedir.
  • Tüm turlarımızda, müşteri tarafından aksi istenmediği durumlarda, 1 adet Türk asistan gruba eşlik eder. AB kuralları gereği, organize edilen her turda, lokal rehber alınması gerekmekte olup, gruba eşlik eden asistan yabancı dil çevirilerini yapmaktadır.
  • Gösteri, festival, konser, sportif karşılaşmalar vb gibi harici bilet gereken durumlarda, acentamız talep edilen tarih ve kategoride, stoklar dahilinde bilet temin etmektedir.
  • Gurme turlarında yer alan yemekler, müşterinin isteği doğrultusunda revize edilir. Aynı şekilde, tadım turlarında da bu sayı azaltıp arttırılabilir.
  • Seyahat destinasyonuna bağlı olarak, transfer araçları 14 kişiye kadar minibüs, 14 kişi üstü gruplarda midibüs veya otobüs olarak temin edilmektedir.
  • Vize işlemleri, gerekli evrakların, pasaport sahibince acentamıza iletilmesinden sonra, vize departmanımız tarafından takip edilmektedir. KaliZoi Tour, vizelerin konsolosluklarca onayı veya reddi konusunda sorumluluk sahibi değildir.

Aşağıda yer alan linklerde yer alan KaliZoi Butik Turları örnek seyahat programları olup, farklı destinasyon veya tema istekleriniz, acentamız elemanlarınca özel olarak hazırlanacaktır

KaliZoi Tour, gruplara özel tasarım butik turlarını acenta bünyesinde organize etmektedir. Öte yandan, acentamız, Setur ve Pronotour’un yetkili online satış acentasıdır. Bu iki acenta tarafından düzenlenen paket turları KaliZoi Tour aracılığı ile satın alabilirsiniz.

Şirketinizin İhtiyaçlarına
Özel Çözümler İçin

Sosyal Medyada KaliZoi