SIKÇA SORULAN SORULAR

Kali Zoi Turizm, profesyonel satış ekibi ile misafirlerinin uçak bileti, vize, yurt içi ve yurtdışı otel rezervasyonu gibi tüm seyahat ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bunun yanı sıra Kali Zoi Turizm; kongre, özel grup turları, toplantı ve bayi organizasyonları konusunda da hizmet vermektedir.

Setur ve Pronto firmalarının onlıne Yetkili Acentası olan KaliZoi aracılığı ile, bireysel olarak söz konusu firmaların paket turlarına katılabilirsiniz. 

Öte yandan, bireysel olarak, müşterilerimize uçak bileti, yurt içi & yurt dışı otel rezervasyonları, vize alımı, özel transfer ve araç kiralama alanlarında hizmet veriyoruz.

IATA belgeli KaliZoi, dünyadaki tüm IATA üyesi havayolu şirketlerinin biletlerini kesmektedir. 

Kurum veya kişilere özel, dışardan katılımcının alınmadığı, grubun ihtiyaçları ve isteklerine göre özel planlanan ve  KALİZOİ tarafından organize edilen turlardır. 

İhtiyaca göre tasarladığımız butik seyahatlerimizde yurtdışı gezilerimiz için minimum 10 kişilik katılım gerekmektedir. Maksimum katılımcı sayısı 25 ile sınırlanmaktadır. Özel talep durumunda bu sayılar değişebilir. 

KaliZoi, bünyesindeki vize departmanı ve çözüm ortaklarıyla birlikte tüm vize işlemlerinizi yürütmektedir. 

Paket turlar, turu düzenleyen yüklenici firmanın sorumluluğunda olup, KaliZoi sadece aracı konumundadır. Uygulanan iptal ve iade şartları, yüklenici firma tarafından belirlenmektedir. 

KaliZoi tarafından kesilen uçak biletlerinde, herhangi değişim, iptal ve/ veya  iade işlemlerinde havayolunun uyguladığı kurallar geçerlidir. 

Özellikle uçak bileti değişikliklerinde, bilet kuralları gereği cezası olduğundan son dakikaya bırakılmaması gerekmektedir. Uçak bileti kesildikten sonra yapılan iptal ve değişiklikler çoğu zaman cezaya tabi tutulabilmektedir. Otellerde ise bu kural otel ile anlaşmaya bağlı olarak değişebilmektedir.

Uçak, tren veya otobüs gibi ulaşım araçlarında rötar söz konusu olduğunda misafirlerimiz telefon ve e- mail yoluyla bilgilendirilir. Ayrıca aktarmalı uçuşlarda söz konusu rötar, bağlantı uçağını etkiliyor ise yeni uçuşa en uygun bağlantı bulunup, misafirimiz bu uçağa yönlendirillir.

Şirketinizin İhtiyaçlarına
Özel Çözümler İçin

Sosyal Medyada KaliZoi